Lentink Accountants en Belastingadviseurs blij met Profit Award Accountancy

Lentink Accountants en Belastingadviseurs blij met Profit Award Accountancy

Op de AFAS Profit Gebruikersdag van 13 november, heeft Sebastiaan Kok van accountantskantoor Lentink de Profit Award in de categorie Accountancy in ontvangst mogen nemen. Lentink is een intensieve gebruiker van AFAS Profit en werkt daarnaast veel met ProfitWeb, signalen en workflows.

Dat Lentink vereerd is met de Profit Award, blijkt wel uit een latere reactie van directeur Piet de Bruin van het accountantskantoor:Een mooie en onverwachte onderscheiding. Ik ben van mening dat dit een prachtige beloning is voor alle inspanningen die binnen de organisatie zijn verricht om AFAS ERP software te implementeren.

Grote slagenEén van de eerste pakketten die Lentink van AFAS in gebruik nam, is Profit Payroll. "Op dat gebied hebben we grote slagen gemaakt, bijvoorbeeld snel DGA's (Directeur Grootaandeelhouder, red.) verlonen. Op de salarisadministratie is nu veel meer tijd om andere dingen te doen."

KennisdelingsessieHerman Zondag, directeur Customer Operations, weet op de Gebruikersdag nog te vertellen dat Lentink begin dit jaar met het hele bedrijf bij AFAS in het theater is geweest. "Toen hebben jullie een kennisdelingsessie gedaan, " vertelt hij Kok. "Ik weet nog dat de directeur een verhaal heeft verteld over hoe jullie omgaan met Profit in het bedrijf. Erg leuk!"

AFAS Profit AwardsAFAS reikt de AFAS Profit Awards uit aan klanten die optimaal gebruik maken van de software van AFAS. De awards worden tijdens de Gebruikerdagen uitgereikt in verschillende categorieën: First Class, HRM/Payroll, ERP met Logistiek, Small Business, Accountancy en ERP zonder Logistiek. Door uitwisseling van praktijkverhalen en –kennis, wil AFAS klanten stimuleren om optimaal rendement te behalen uit AFAS Profit.

Publicatie datum: 20 november 2007 00:00